• Опалення, вентиляція та кондиціювання
  • Опалення
  • Вентиляція
  • Кондиціювання

Опалення, вентиляція та кондиціювання

Це комплекс заходів, спрямованихн на підтримання необхідних параметрів мікроклімату в приміщеннях житлових, громадських та виробничих будівель та споруд. Опалення, вентиляція та кондиціювання повітря - це сукупність інженерних систем, метою яких є створення необхідних чи оптимальних умов мікроклімату, потрібних для перебування людей чи протікання технологічних процесів в приміщеннях будинків та споруд, засобах пересування тощо.

Ми надаємо широкий спектр послуг із проектування, монтажу та обслуговування систем забезпечення мікроклімату. Наші спеціалісти фахово здійснять підбір іноваційного обладнання із врахуванням всіх побажань замовника та вимог до енергоощадності.

Опалення

У нас Ви знайдете широкий спектр водяних, повітряних та інфрачервоних систем опалення.

Ми використовуємо всі сучасні технологі та системи, що бувають на ринку.

Водяні системи опалення

Системи водяного опалення на сьогоднішній день є найбільш поширеними з усіх відомих опалювальних систем. Теплоносієм у них є вода або незамерзаючі рідини. Теплоносій є посередником, за допомогою якого здійснюється перенесення тепла від джерела тепла - поверхні радіатора, а від неї - повітрю. Складовими частинами системи водяного опалення будівлі, приєднаної до теплової мережі, є: вузол приготування теплоносія, розвідні трубопроводи, гілки, підводки та опалювальні прилади. Залежно від того, як взаєморозташовані теплогенеруючий агрегат (котел), трубопроводи і опалювальні прилади системи водяного опалення можуть бути центральні або місцеві (автономні). Якщо один теплогенеруючий агрегат (котел) обслуговує кілька будинків, то такі системи водяного опалення називаються центральні системи опалення. Якщо теплогенератор (котел) знаходиться в тому ж будинку, що й опалювальні приміщення, то це - автономні системи водяного опалення.

Повітряні системи опалення

Сучасне повітряне опалення[ред. • ред. код] Повітряне опалення з успіхом застосовується для обігрівання промислових, торговельних і складських приміщень великого об'єму, а також приватних будинків та котеджів. Основними перевагами при цьому є:

- відсутність в системі рідкого теплоносія - води. Таким чином, система повністю захищена від протікання, розморожування, корозії. можливість подачі свіжого повітря через систему для вентиляції приміщень. В приватному будинку - це додатковий комфорт, для великих будівель - це спосіб економії капіталовкладень при будівництві.

- економія енергоресурсів за рахунок зниження інерційності системи опалення та, відповідно, швидкого реагування на зміну температури назовні та зміну температурного режиму всередині приміщення.

- можливість підключення до системи центрального кондиціонера для зниження температури в теплий період року та теплового насосу - для опалення зимою, як альтернативне джерело тепла.

Витрати на облаштування та експлуатацію системи повітряного опалення, як правило, істотно нижче, ніж аналогічні витрати для водяної системи. Як джерело нагрітого повітря в сучасних системах повітряного опалення застосовують калорифери або теплогенератори та печі.

Інфрачервоні системи опалення

Принцип дії даної системи опалення практично повністю ідентичний теплового впливу сонячних променів. У даному випадку інфрачервоний обігрівач випускає довгі інфрачервоні хвилі, які абсолютно безпечні не тільки для людини, але і для будь-яких живих речовин. Ефективно впливаючи на що розташовуються на їх шляху підлогу, стіни, а також наявні в приміщенні предмети інтер'єру, інфрачервоні промені поглинаються твердими поверхнями, перетворюючись при цьому в теплову енергію. За рахунок цього відбувається нагрівання локальної ділянки поверхні, на який безпосередньо були спрямовані інфрачервоні промені. Даним способом можна обігріти абсолютно будь-які за площею і конфігурації предмети. Однаково ефективно нагріваються плоскі і криволінійні поверхні. При цьому обігрівом предмети можуть мати різне просторове розташування. Дана система буде чудово працювати у випадку нагріву як вертикальних, так і горизонтальних поверхонь, виготовлених з різноманітних матеріалів. Особливо ефективно прогрівається дерево, а також різні природні матеріали, що відрізняються хорошою теплопровідністю. За своїм конструктивним виконанням плівковий інфрачервоний нагрівач є двошаровим полімером, всередині якого знаходиться вуглецевий нагрівальний елемент. При підключенні до електричної мережі нагрівальний елемент за рахунок проходження по ньому електричного струму починає випускати інфрачервоні промені. З їх допомогою можна обігріти будь-яке за площею і призначенням приміщення. Вони найбільш затребувані при монтажі додаткового обігріву. Для монтажу основного опалення переважно використовувати керамічні інфрачервоні обігрівачі. Вони характеризуються великою площею випромінювання і теплообміну. Зовні обігрівач даного типу нагадує великі плоскі панелі. Він також нагріває навколишні предмети, але при цьому володіє теплової інертністю. Відрізняється значним терміном служби. Може забезпечувати прогрів приміщення протягом мінімум 30 років, працюючи безперебійно.

Вентиляція

Вентиляція — створення обміну повітря в приміщенні для видалення надлишків теплоти, вологи, шкідливих та інших речовин з метою забезпечення допустимих метеорологічних, санітарно-гігієнічних, технологічних умов повітряного середовища. Вентиляція створює умови повітряного середовища, сприятливі для здоров'я і самопочуття людини, що відповідають вимогам технологічного процесу, збереження устаткування і будівельних конструкцій будівлі, зберігання матеріалів, продуктів, книг, картин тощо. Для оптимального теплового самопочуття людина повинна зберігати постійну температуру тіла, що забезпечується безперервним відведенням тепла, яке утворюється в процесі життєдіяльності організму і сприйманої ним теплоти — в навколишнє середовище. Теплообмін і теплове самопочуття людини обумовлюються сумісним впливом температури повітря і навколишніх предметів, вологості повітря і швидкості його руху біля тіла.

Кондиціювання

Кондиціювання - це комплекс систем, які призначені для створення в приміщеннях мікрокліматичних умов, оптимальних для життєдіяльності людей. Він поєднує в собі всі системи обробки та покращення якості внутрішнього повітря приміщень (вентиляцію, охолодження, очищення, зволоження, осушення тощо). Системи кондиціювання можуть поєднувати в собі як декілька функцій одночасно, так і кожну окремо. В побуті звичним став кондиціонер, який виконує функцію охолодження повітря. Однак сьогодні навіть найпростіші кондиціонери забезпечують набір різних можливостей для покращення внутрішнього приміщення квартири (очищення, іонізація, усунення сторонніх запахів тощо.) Крім того, сучасний кондиціонер можна адаптувати під інтер’єр приміщення, або й вивести його за межі обслуговуваного приміщення, а інверторні технології, використані у виробництві кондиціонерів, забезпечують економію електроенергії та мінімалізацію шуму.